МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

Відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку в с. Малополовецьке

decentr 2019 04 1

10 квітня 2019 року відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку в с. Малополовецьке.


У слуханнях взяли участь голова райдержадміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Геннадій Сиваненко,  дільничний офіцер поліції Максим Хоменко, депутат районної ради Лариса  Майсак,  Малополовецький сільський голова та небайдужа громадськість села.


Під час громадських слухань  дільничний офіцер поліції доповів про стан правопорядку та злочинності на території Малополовецької сільської ради та вцілому по селах, які він обслуговує. Громадяни піднімали питання щодо незаконного продажу алкогольних напоїв, самогоноваріння, розповсюдження наркотичних речовин, дозвілля молоді та інше.


Задля оперативного реагування на правопорушення, профілактики та боротьби зі злочинністю, забезпечення безпеки громадян у селі вирішили узгодити графік прийому громадян в с.Малополовецьке. 

decentr 2019 04 1


Окрім громадяського порядку учасники зібрання активно обговорювали питання створення об’єднаної територіальної громади. Голова адміністрації Василь Кравченко та голова районної ради Геннадій Сиваненко донесли об’єктивну та неупереджену інформацію про переваги та перспективи об’єднання. За багато років розмов про реформування адміністративно-територіального устрою у громад з’явився реальний шанс змінити свою долю на краще, стати справжніми господарями на своїй території.   

decentr 2019 04 1

decentr 2019 04 1

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK