МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

У Малополовецьку провели громадські слухання щодо об’єднання територіальних громад

OTG malopolovetske 3

В селі Малополовецьке пройшли громадські слухання з питання добровільного об’єднання територіальних громад. У ході слухань жителі обговорили пропозиції Кожанської селищної ради щодо об’єднання  у запропонованому ними форматі з адміністративним центром в смт.Кожанка. Йшлося й про переваги об’єднання у великому форматі, адже головний принцип об’єднання – фінансова спроможність.

 

Заступник голови районної ради, виступаючи на зборах ознайомив малополовчан з перспективами та перевагами об’єднання та відповів на запитання присутніх. «Сьогодні у житті громад Фастівського району надто відповідальний час. Процес децентралізації є незворотніми. Тому жителі сіл вже сьогодні мають визначитися з власним відношенням як до реформи, так і щодо майбутнього наших громад.

Дана реформа показала свої переваги - фінансова децентралізація дозволила збільшити надходження до місцевих бюджетів в рази. І завершивши об’єднання місцеві громади отримають не лише повноваження, а й фінансовий ресурс, розпоряджатися яким будете саме ви» - підкреслив Володимир Куценко.

 

Виступили з власною позицією щодо процесів децентралізації голова Малополовецької сільської ради Людмила Рибитва-Івоненко та депутат районної ради, директор СТОВ «Відродження» Лариса Майсак.

OTG malopolovetske 3

Зі слів промовців, сьогодні держава надає унікальну можливість громадам об’єднатися по добровільному принципу. На сьогодні цим скористались громади сіл Паляниченці, Кищинці та Червоне, які увійшли до Ковалівської ОТГ. На завершальному етапі утворення Томашівської ОТГ, до якої увійшли Томашівська, Великогуляківська, Дідівщинська, Пришивальницька сільські ради Фастівського району та Соснівська сільська рада Макарівського району. На сьогодні розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень цих рад.

OTG malopolovetske 3

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK