МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

Мапа переходів до Православної церкви України з УПЦ Московського патріархату

435345345435

З’явилася онлайн мапа переходів до Православної церкви України з УПЦ МП.


В інтернеті з’явилася карта, що відображає громади, які перейшли під юрисдикцію Православної церкви України від УПЦ Московського патріархату.

23423555

Так, протягом двох тижнів після об’єднавчого Собору в Києві 15 грудня до єдиної автокефальної помісної церкви України вирішили перейти декілька сотень парафій на чолі зі своїми священиками, зазначили на сайті РІСУ.

 

З метою фіксації таких переходів і була створена карта. Крім відображення кількості храмів і їх географічного розташування, дані каталогізуються і доповнюються деталями (дата переходу, інформація в пресі). Онлайн карта постійно оновлюється.

 

Вона покликана допомогти продемонструвати масштаби явища. Доповнити мапу може кожен охочий. “Без бачення зазначених чинників, вважаємо, не варто говорити про розуміння самого явища переходів, їх впливу на суспільство тепер і в майбутньому”, – йдеться в повідомленні.

4545656556

На мапі Фастівських теренів гарно видно відсутність церков і парафій, що перейшли до ПЦУ з УПЦ МП, що є яскравою ілюстрацією нагального стану речей.

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK