МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування

ogoloshennya

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТІВ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ С. МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ ТА С. ТАРАСІВКА ФАСТІВСЬОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

- Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

 

Генеральний план є основним видом містобудівної документації, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території с. Малополовецьке та с. Тарасівка, було розроблено на підставі рішення сесії сільської ради №06-45/07 від 12.12.2019 року. Розробником виступає ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС».

 

Зміст проекту генерального плану відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм: ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту». Генеральним планом населеного пункту визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території села, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища.

 

Стратегічна екологічна оцінка генеральних планів населених пунктів с. Малополовецьке та с. Тарасівка розроблено на підставі рішення №06-45/07 від 12.12.2019.

 

У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення сіл.

 

- Орган, що приймає рішення про затвердження документів державного планування– Малополовецька сільська рада Фастівського району Київської області.

- Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

 

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 30 березня 2020 року і триває до 29 квітня 2020 року (30 днів);

 

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу Київська обл., Фастівський район, село Малополовецьке, вул. Пархоменка, буд. 8 та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Малополовецької сільської ради

 

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 29 квітня 2020 року о 14:30 у приміщенні Малополовецької сільської ради.

 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування. Малополовецька сільська рада Фастівського району Київської області, що знаходиться за адресою Київська обл., Фастівський район, село Малополовецьке, вул. Пархоменка, буд. 8

 

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень та пропозицій. Малополовецька сільська рада Фастівського району Київської області, що знаходиться за адресою Київська обл., Фастівський район, село Малополовецьке, вул. Пархоменка, буд. 8

 

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

 

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто від 30.03.2020 року до 29.04.2020 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Відповідальна особа – Рибитва-Івоненко Людмила Адамівна.

 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

 

Із наявною екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна ознайомитись у звіті про стратегічну екологічну оцінку сіл Малополовецьке та Тарасівка Фастівського району Київської області, який розміщений на офіційному сайті Малополовецької сільської ради

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK