МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb 

 

Проведений виїздний захід Київського обласного центру зайнятості

centr 1

15 травня 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію в с. Малополовецьке Фастівського району.

 

Під час заходу було презентовано послуги служби зайнятості, надано інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги з метою формування позитивного іміджу служби зайнятості.

 

Директор Фастівської міськрайонної філії Вікторія Барабаш та завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк провели робочу зустріч з керівництвом села на чолі з головою Людмилою Рибитва-Івоненко, обговорили перспективи співпраці та напрямки діяльності. До участі у заході долучилася начальник відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Малополовецьке Валентина Журавель.

 

centr 1

Населенню села надавали інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості, загальні вимоги професії до особистості, презентовано актуальні вакансії. Молодь проінформовано стосовно допомоги працівниками служби зайнятості у виборі професії шляхом профдіагностичного обстеження, важливості врахування особистих якостей при виборі професії, та стану ринку праці.

 

centr 1

Провідний юрисконсульт Фастівського МРЦЗ Марія Марценюк надавала роз'яснення щодо легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення, трудового законодавства.

 

Презентовано сайт Державної служби зайнятості, надано інформацію про наповнення та можливість реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи та електронному кабінеті роботодавця.

centr 1

centr 1

НОВИНИ

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

FRD

URDPU

VRU

UKR

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

FACEBOOK